Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

VYKÚPIME VÁŠ, BYT, DOM, POZEMOK v HOTOVOSTI v TRNAVE a OKOLÍ, a BYT v  BRATISLAVE DO 24 HODÍN !!!

Svoje finančné problémy už nemusíte nechať zájsť za neúnosnú hranicu. Čím skôr sa rozhodnete a požiadate o radu našu realitnú kanceláriu, tým lepšie, rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoj problém vyriešiť.

1. Komu odporúčame výkup nehnuteľnosti

Je určený pre klientov, ktorí z vážnych dôvodov chcú predaj nehnuteľnosti urýchliť a nemajú čas sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie nehnuteľnosť predávať. Jedným z mnohých a častých dôvodov sú aj exekučné konania, dlhy, pôžičky, rýchla či výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

2. Je výkup nehnuteľnosti výhodný?

Z vyššie uvedených dôvodov, ale i z mnohých ďalších môže byť výkup nehnuteľnosti pre majiteľa výhodný. Naša realitná kancelária nielenže uhradí dohodnutú čiastku rýchlo, ale tiež zariadi všetky nutné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Je finančne rozumnejšie nehnuteľnosť síce predať so stratou oproti tržnej hodnote, ale neprichádzate o svoj ďalší hnuteľný a nehnuteľný majetok alebo o výhodnú kúpu.

3. Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti

Vychádza sa z tržnej hodnoty - reálna predajná cena, prípadne hodnota stanovená súdnym znalcom. Z tejto tržnej hodnoty naša realitná kancelária vyplácamaximálnu možnú kúpnu cenu za byt v TRNAVE až do 90% tržnej - predajnej ceny a za rodinný dom do 75% tržnej ceny. Presná čiastka je určená až po fyzickej prehliadke pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právnych skutočností danej nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária je schopná väčšinu právnych chýb - tiarch vyriešiť v čo najkratšom čase.

4. V akých prípadoch Vám vieme pomôcť

Vykupované nehnuteľnosti musia byť stále v majetku predávajúceho. Záložne práva, zástavy, vecné bremená, exekučné konania popr. iné právne nezrovnalosti nie sú prekážkou výkupu. Výkup je možný ako u nehnuteľností  a bytov v osobnom vlastníctve, tak družstevných bytov. Naša realitná kancelária je schopná vykúpiť byty, rodinné domy, pozemky, rekreačné objekty (t.j. chalupy, chaty a menšie domčeky), na Západnom Slovensku ( v Bratislave a okolie Bratislavy smer Trnava, v Trnave a blízkom okolí max. do 15 km od Trnavy ).

Všetky nutné podklady, zmluvy a vybavovanie na úradoch zaistíme sami.

Pokiaľ máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete rýchlo predať z vyššie uvedených dôvodov, kontaktujte nás na mailovej adrese alebo na tel. čísle 0905 765 590, alebo 0903 765 590.